Skakalni klub

Predmeja - Otlica - Kovk

 

Za nami je prvo letošnje tekmovanje, ki smo ga organizirali na Otlici na domači skakalnici. Velik oddziv in lepo število tekmovalcev, pa kaže na to, da so tovrstna tekmovanja pred sezono še kako potrebna.

Tekmovanja se je udeležilo 7 klubov iz Slovenije, skupaj 72 tekmovalcev v 1o starostnih kategorijah vključno z začetniki. V veselje nam je bilo gostiti tako število tekmovalcev in tekmovalk, ter jim pričarati lepo nedeljsko popoldne za kar nas je ob celotedenskem dežju nagradilo še sonce. Prav vsak izmed njih pa je prejel praktično nagrado in diplomo. Najboljši v kategorijah pa še medaljo. Prav to je za nas najpomembnejše, da je vsak nagrajen za svoj trud. Še posebej pa smo veseli, da v naš klub prihaja vedno več mladih, nadobudnih začetnikov saj le tako lahko gradimo uspešno zgodb  naprej. in prav najmlajši so nas presenetili z odličnimi rezultati, saj so slavili kar v treh kategorijah. Jure Polanc je zmagal med začetniki do 7 let, Andraž Velikonja med začetniki do 9 let, v tej kategoriji je za domačo bero medalj poskrbel še Dominik Vidmar z drugim mestom, v kategoriji dečkov do 9 let je Teo Krivec osvojil 11 mesto, v kategoriji deklic 10-11 let je slavila Zala Likar, tretje mesto pa je osvojila Ela Krapež. Med dečki v isti starostni kategorija pa je Jaka Leban osvojil 10 mesto, Tilen Likar 14 mesto, Marko Polanc 18 mesto ter Enej Komjanc 19 mesto. Vsem tekmovalkam in tekmovalcem ob tej priložnosti čestitamo in  želimo uspešno sezono.

 

Mitja Velikonja

 

  FOTO : kRISTINA PELJHAN