Skakalni klub

Predmeja - Otlica - Kovk

Na pobudo 3 klubov (SSK ŽIRI, SSK LOGATEC IN SK POK), smo organizirali meddruštveno tekmovanje "treh dežel". Klubi iz 3 različnih regij  tako v državi kot v skakalnem sistemu smo se odločili da naredimo tekmovanje na dveh skakalnicah in sicer K-8 in K-20, za vse najmlajše otroke. Pripravili smo medalje, praktične nagrade (sladkarije), pridne Žirovske mame pa so spekle slatno pecivo in poskrbele za postrežbo vseh udeležencev. Tekmovalo je preko 30 tekmovalk in tekmovalcev iz teh treh klubov., kar samo kaže kako povezani smo in kako dobro delamo z najmlajšimi. Vsi nastopajoči so bili zmagovalci in prejeli pravo medaljo. Kar nekaj je bilo takih otrok, ki so sploh prvič nadeli tekmovalne številke in okusili slast tekmovanj v smučarskih skokih, tudi iz našega kluba imamo 3 debitante in jim praj posebej čestitamo. Bravo Jure Polanc, Dominik Vidmar in Andraž Velikonja.

torej se za prihodnost skokov na Gori ni bati.

Za učence domače šole OŠ Otlica pa v četrtek 10.3. sledi še DP v smučarskih skokih na alpskih smučeh in s tem bomo letošnji zimi pomahali v slovo, v Planici pa navijali za naše leteče orle za pravi zaključek.