Skakalni klub

Predmeja - Otlica - Kovk

V petek 20.11.2015 je na Ljubnem ob Savinji potekala podelitev pokala COCTA za poletje 2015. Prvič v zgodovini skakalnega kluba POK pa so se na oder za najboljše povspeli tudi naši tekmovalci in tekmovalke. in sicer na drugo stopničko med deklicami do 9 let si je v skupnem seštevku regijskega pokala priborila Zala Likar, Med dečki do 9 let pa je na najvišjo stopničko suvereno skočil Teo Krivec tako v regijskem seštevku kot v skupnem državnem seštevku. Te laskave nagrade sta si priborila z odličnimi nastopi skozi celotno sezono, Zala je na regijskih tekmovanjih osvojila enkrat 2 mesto in enkrat 4 mesto. Teo pa na regijskem dvakrat 1 mesto ter na državnih 1 mesto in na pokalni 3 mesto.

V skakalnem klubu jima čestitamo in želimo uspešno zimsko sezono

 

fotografije: Damjan Krivec in Danijela Likar - članek Mitja Velikonja

 

 

 

Zala in Teo skupaj na odru

Teo in Zala skupaj na odruZala skupno regijsko 2 mestoTeo skupno 1 mesto regijskoTeo skupno prvo 1 mesto državno